fırın bi tatlı tuzlu

Bir Bodrum markası olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kurucularımız, Hüseyin Çirkin ve Serkan Tiryaki, uzun yıllar boyunca biriktirdikleri tecrübeleri bir araya getirerek yeni bir markaya hayat verdiler. Bodrum merkez dahil olmak üzere şimdilik üç şube ile sizlerle buluştuk.

Ekmek çeşitlerimiz, odun ateşinde pişen sıcak simitlerimiz, pastalarımız, çikolatalarımız, tatlılarımız ve geleneksel Türk kahvaltımız… kısacası fırını, pastaneyi ve kafeyi tek bir çatı altında toplayıp “Fırın Cafe”yi yarattık.

Sizin için; en lezzetli tatlıları ve unlu mamulleri, profesyonel ekibimiz ile ürün kalitesinden ödün vermeden, sektördeki yenilikleri sürekli takip edip inceleyerek ve güncelleyerek üretiyoruz.

25 yıllık ‘ekşi maya’ kullanarak hazırladığımız tüm ekmeklerimiz hiçbir şekilde katkı maddesi içermemektedir. 24 saat çalışan fırınlarımız sayesinde sizlere günün her saati sıcak ve taze ekmek sunuyoruz.

Sabah saatlerinde serpme ya da özel kahvaltı, öğlen saatlerine kadar poğaça, açma ve simit çeşitleri, her gün taze yaş pastalar ve elbette günün her saati kek, börek, kurabiye, tatlı ve tuzluları sizler için özenle hazırlıyoruz.

El yapımı ürünlerimizin lezzeti, özel siparişle hazırladığımız pastaların benzersizliği, çayımızın demi, muhabbetimizin samimiyeti, mekânımızın sıcaklığı, ürünlerimizin tazeliğiyle her daim sizinleyiz.

KALİTE ve GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Çalışanlar, tedarikçiler, müşteriler ve iş birliği içinde olduğumuz diğer paydaşlar arasında güvene dayalı ilişkiler oluşturarak ürünlerimizi sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye odaklıyız. Ürünlerimizi kalite standartları gereğince; hijyen kuralları, gıda güvenliği, insan sağlığı ve çevre koruması kapsamında mevzuatlara ve müşteri beklentilerine uygun olarak üretmekteyiz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Dürüst, ilkeli, çalışkan, topluma ve çevresine saygılı, meslek ahlakına sıkı sıkıya bağlı, yeniliklere ve değişime açık, kalite yönetim sistemi şartlarından taviz vermeyen, eğitime ve insan kaynakları gelişimine son derece önem veren köklü ve kalıcı bir firmayız. İş etiği, çalışma azmi ve sürekli kendimizi geliştirmeye yönelik girişimlerimizle topluma örnek olmayı hedeflemekteyiz.